Dołącz do nas!

Szukasz pierwszego doświadczenia przy organizacji wydarzeń na skalę kraju? Chcesz przyczynić się do zmiany otoczenia i współtworzyć m. in. Ogólnopolski Konkurs Wiedzy Politologicznej?

A może szukasz grona odbiorców dla swoich artykułów lub dopiero chcesz rozpocząć przygodę z ich redagowaniem? Albo chcesz zdobyć doświadczenie w moderowaniu profili w mediach społecznościowych i budowaniu wizerunku marki?

Właśnie w Stowarzyszeniu Głos Pokolenia znajdziesz szereg możliwości do rozwoju na wielu płaszczyznach. Naszą misją jest dawanie młodym ludziom przestrzeni do swobodnego wyrażania swojej opinii oraz edukacja młodzieży z zakresu budowania społeczeństwa obywatelskiego. 

Dołączenie do Głosu Pokolenia to przede wszystkim świetna i wartościowa przygoda, praktyczna forma nabywania nowych kompetencji i cennego doświadczenia. Dodatkowo każdy członek może liczyć na referencje, które otwierają większe możliwości rozwoju zawodowego i społecznego.

Jeśli chcesz zmienić swoje otoczenie i zdobyć nowe umiejętności – czekamy na Ciebie! Wyślij swoje CV w formularzu https://forms.office.com/e/eUX24hSZFN, a my odezwiemy się do Ciebie! Jeśli masz jakieś pytania – napisz do nas na [email protected]