AUTOR ARTYKUŁÓW

  • Zdalnie

Głos Pokolenia

O nas

Jesteśmy organizacją, która działa nieprzerwanie od 2020 roku. Zajmujemy się prowadzeniem redakcji młodzieżowej i organizacją wydarzeń. Jednym z naszych czołowych działań jest Ogólnopolski Konkurs Wiedzy Politologicznej. Promujemy ideę partycypacji poprzez upowszechnianie wiedzy politologicznej i obywatelskiej.

opis stanowiska:

Twoim zadaniem jako autora będzie tworzenie artykułów o tematyce dowolnej na stronę internetową naszej Redakcji. Mogą to być artykuły w formie eseju, reportażu, wywiadu itd.

zakres obowiązków:

  • pisanie artykułów o tematyce dowolnej

wymagania:

  • umiejętność pisania tekstów w języku polskim
  • napisanie minimum średnio 1 / miesiąc
  • chęć i zaangażowanie
  • wiek 15 – 26 lat

oferujemy:

  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia
  • pracę w młodym, dynamicznie rozwijającym się zespole
  • możliwość korzystania z bogatej oferty szkoleń
  • możliwość uczestnictwa w wielu wydarzeniach na terenie kraju jako uczestnik/media
  • szerokie grono odbiorców artykułów publikowanych na naszej stronie

rodzaj pracy:

  • wolontariat; praca weekendowa; zdalna; czas trwania do ustalenia

Aby ubiegać się o tę pracę, odwiedź stronę forms.office.com.