POZYSKIWANIE FUNDUSZY

  • Zdalnie

Głos Pokolenia

O nas

Jesteśmy organizacją, która działa nieprzerwanie od 2020 roku. Zajmujemy się prowadzeniem redakcji młodzieżowej i organizacją wydarzeń. Jednym z naszych czołowych działań jest Ogólnopolski Konkurs Wiedzy Politologicznej. Promujemy ideę partycypacji poprzez upowszechnianie wiedzy politologicznej i obywatelskiej.

Opis stanowiska:

Twoim zadaniem będzie szukanie i aplikowanie na różnego rodzaju dofinansowania i granty z sektora publicznego i prywatnego, nawiązywanie kontaktów biznesowych i ich utrzymanie. Dzięki Twojej pracy nasza organizacja będzie miała możliwość dalszego rozwoju.

zakres obowiązków:

  • pozyskiwanie funduszy na realizację działań Stowarzyszenia
  • pozyskiwanie partnerów biznesowych/sponsorów
  • utrzymywanie kontaktu z partnerami biznesowymi/sponsorami

wymagania:

  • podstawowe doświadczenie na podobnym stanowisku
  • wiek 15 – 26 lat
  • chęć zaangażowania się i rozwoju

oferujemy:

  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia
  • pracę w młodym, dynamicznie rozwijającym się zespole
  • możliwość korzystania z bogatej oferty szkoleń
  • praca na oprogramowaniach biznesowych (m. in. Google Workspace)
  • możliwość uczestnictwa w wielu wydarzeniach na terenie kraju jako uczestnik/media

rodzaj pracy:

  • wolontariat; praca weekendowa; zdalna; czas trwania do ustalenia

Aby ubiegać się o tę pracę, odwiedź stronę forms.office.com.