Gala Złote Borsuki

Czas czytania: < 1 minuty

Głos Pokolenia uzyskał nominację w kategorii „Najlepsza inicjatywa wolontariuszy w roku 2020″ podczas Gali Złotych Borsuków

Gala Złotych Borsuków to utrzymane w humorystycznym tonie wydarzenie, mające na celu podsumowanie minionego roku pod kątem działalności zarówno organizacji, jak i pojedynczych osób. Kategorie co roku się zmieniają, a swoje sugestie w ich kwestii można wysyłać na grupę stowarzyszenia, na której również odbywa się głosowanie w sprawie zwycięzców.

Zwycięzcami w kategorii „Najlepsza inicjatywa wolontariuszy roku 2020″ zostały projekty: „Open Up Your Heart” oraz „Posprzątanie bióra”. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów. 

PS Gala jest realizowana przez organizację Europe4Youth. Zapraszamy więc do zapoznania się z organizowanymi przez jej członków warsztatami pt. „Dobry Projekt Społeczny”. Szczegóły można poznać na Facebooku @Europe4Youth.

 

Głos Pokolenia
Głos Pokolenia

Głos Pokolenia to Stowarzyszenie zrzeszające młodych ludzi z całego kraju, którym przyświecają wspólne cele, takie jak edukacja młodzieży z zakresu budowania społeczeństwa obywatelskiego.
Jeżeli chcesz nam pomóc napisz do nas!

Artykuły: 44