Zacznij działać – Sieć Młodych Liderek powie Ci jak to zrobić!

Czas czytania: 3 minuty Już wkrótce w Warszawie odbędzie się wydarzenie, na którym nie może zabraknąć młodych, ambitnych kobiet, chcących poszerzać swoje horyzonty.
Czas czytania: 3 minuty

Podczas spotkania ,,Ścieżka do sukcesu, czyli Liderki w akcji”, po raz pierwszy będziemy mieli okazję zapoznać się na żywo z członkiniami Sieci Młodych Liderek. Dla wszystkich kobiet dążących do samorealizacji i rozwoju, będzie to idealna okazja do rozeznania się w świecie czekających na nie możliwości. Wydarzenie to, ma na celu zmotywować młode dziewczyny do osiągania celów osobistych oraz zawodowych. Zanim zdradzimy nieco więcej szczegółów na jego temat, warto wspomnieć o samych Liderkach.

Sieć Młodych Liderek 

Projekt zrzesza młode, ambitne osoby, które dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniami. Ich celem jest dążenie do tego, by kobiety mogły dokonywać realnych zmian w świecie, np. poprzez promowanie aktywistek społecznych. To również dawanie im przestrzeni do samorozwoju i możliwości współpracy.

Od kwietnia 2023 roku dziewczyny realizują integracje i warsztaty online. Na spotkania zapraszają prelegentki z różnych dziedzin, które mogą pochwalić się swoimi dokonaniami w świecie aktywizmu. Co więcej, członkinie udostępniają informacje o ciekawych stażach, programach, wymianach czy warsztatach. Takich informacji nie można przegapić!

Nie masz doświadczenia? Nie przejmuj się! 

Członkinie Sieci Młodych Liderek również zaczynały swoją działalność od zera, a dobre funkcjonowanie projektu zawdzięczają systematycznej pracy. Nie musisz mieć doświadczenia, bardziej znacząca jest chęć zaangażowania się oraz zainteresowanie działalnością polityczną, społeczną, naukową czy wolontaryjną.

Więcej o samym wydarzeniu

Spotkanie stacjonarne członkiń Sieci Młodych Liderek odbędzie 25 listopada w Brand New Galaxy w Centrum Praskim Koneser w Warszawie. Wydarzenie zatytułowane ,,Ścieżka do sukcesu, czyli Liderki w akcji”, to zwieńczenie ponad półrocznej działalności zespołu. Spotkanie będzie składało się z dwóch paneli oraz warsztatów:

 • ,,Budowanie samoświadomości – czyli jak zachować work-life balance?”
 • “Realia Leadershipu – wyzwania, porażki, sukcesy”
 • Warsztaty “Dom Spokojnej Młodości”
 • Sesja Coffideas z Dominikiem Gossem

Podczas przerw uczestnicy spotkania będą mogli zapoznać się z inicjatywami partnerów wydarzenia. Będziemy tam też my, więc jeśli chcecie dowiedzieć się więcej o Głosie Pokolenia albo dołączyć do naszego zespołu koniecznie musicie odwiedzić nasze stoisko!

Nie zapomnij się zapisać!

Wydarzenie jest dostępne dla wszystkich, jednak obowiązują zapisy online. Formularz należy wypełnić do 20 listopada. W ten sposób będziesz mógł wziąć udział w darmowych warsztatach i panelach z inspirującymi kobietami ze świata aktywizmu, feminizmu, well-beingu, samorozwoju, biznesu i technologii. Być może i ty dołączysz do projektu? 

Partnerzy Sieci Młodych Liderek: Brand New Galaxy, Youth Human Impact, Web-Korki, Głos Pokolenia, Gazeta Kongresy, podcast Aleksandry Woźniak “Trening Upadania”, Fundacja Econverse, Coffideas, Dom Spokojnej Młodości.

Prelegentki i prelegenci:

 • Julia Kaffka
 • Olga Kotyk
 • Zuzanna Karcz
 • Julia Kelsz
 • Aleksandra Woźniak
 • Kira Sukhoboichenko
 • Anna Kiedrzyńska-Tui
 • Filip Sobel

link do formularza znajdziesz tutaj 

link do wydarzenia znajdziesz tutaj 

Martyna Niemyjska
Martyna Niemyjska

Jestem studentką stosunków międzynarodowych. Zawsze interesowałam się szeroko pojętymi kwestiami społecznymi. Moją wielką fascynacją są religie Świętej Księgi, w szczególności religia islamu. Uwielbiam zgłębiać kulturę arabską, kocham również arabską kuchnię i architekturę. Każdy artykuł to dla mnie mały projekt, który skłania mnie do głębszego researchu i poszerza moje horyzonty.

Artykuły: 5